הדמיות תלת מימד

שירות הדמיות תלת מימד לאדריכלות ,עיצוב פנים ונדל”ן

נשמח להציע לכם מגוון פתרונות המותאמים פרסונלית לדרישות וצרכי העסק שלכם.

לקבל הדמיה תלת מימד מקצועית מעולם לא היה קל יותר

הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר ותחילת עבודה, שלחו למומחי הסטודיו שלנו את תכנית הפרויקט בצירוף רשימת החומרים

מתחילים לעבוד

עיינו בתוצאות ראשוניות והשאירו משוב כדי שנוכל להמשיך או לבצע תיקונים

אישור סיום עבודות

אשרו את הגרסה המעודכנת

קבלו תוצאה סופית

קבלו תמונות מוכנות לשיווק פרויקט שלכם – עם תאורה מושלמת, השתקפויות, מרקמים ריאליסטים וברזולוציה שהזמנתם .

שירותים שלנו

הסטודיו שלנו עובד במספר תחומים מרכזיים

הדמיות תלת מימד לאדריכלים

הדמיה אדריכלית היא כלי עוצמתי להצגת קונספט עיצובי ויצירת ויזואליה אטרקטיבית למכירות נדל״ן. הדמיה תלת מימד מאפשרת להמחיש כל רעיון: מציגה פריסות חללים , חומרים, טקסטורות, צבעים, תאורה, רהיטים, אפשרויות עיצוב וכו ׳ של אובייקטים שלא קיימים עדיין במציאות. בנוסף, תמונות מקצועיות נראות כמו יצירת אמנות. הן יפות, ריאליסטיות, מלאות אווירה – נכס שיווקי נהדר.

הדמיות תלת מימד לעיצוב פנים

היום עיצוב פנים מתקדם לבית או דירה כוללים הדמיה תלת מימד. התמונה התלת מימדית מדגימה כל פרט קטן ביותר בחדר העתידי. זה מאפשר לבחור את האפשרות הטובה ביותר לבחירת החומרים וצבעיהם, להעריך את הפונקציונליות של סידור הרהיטים ופריטים אחרים לשימוש רציונלי של שטח.

הדמיות תלת מימד לאדריכלות נוף

הודות למוחשיות החזותית של הדמית תלת מימד מעצב נוף ולקוח יכולים לבחון את מאפייני הפרויקט, ולעשות מיד את התיקונים והשינויים הנדרשים. הודות לכך הלקוח יוכל לדעת בדיוק כיצד ייראה הפרויקט שלו. והאפשרות לעשות תיקונים ושינויים בשלבי העבודה המוקדמים חוסכת הרבה עבודה, זמן וכסף.

הדמיות תלת מימד למשרדים

הדמיית משרדים מאפשרת להמחיש את השיפוץ הרצוי בתמונות תלת מימד בעלות הנמוכה ביותר בצורת הפריסה שלו. הדמיה מאפשרת לראות את הטעויות שעלולות לקרות במהלך בנייה או שיפוץ.

סרטוני אנימציה תלת מימד

אנימציה תלת ממדית כבר הוכיחה את עצמה בשוק הנדל”ן. גרפיקה ממוחשבת תלת מימדית מאפשרת להמחיש ולהחיות כל תמונה ועלילה, ללא קשר למורכבותם ולמקום המצאם, ברזולוציה גבוהה, בהירות ופוטוריאליזם, ומטשטשת הגבול בין גרפיקה לוידאו, ובכך משפרת משמעותית את הסרטונים סטנדרטיים שיכולים להעביר רק תחושה של מְצִיאוּת קיימת.

הדמיות תלת מימד למוצרים

הדמיה תלת-מימדית היא שיטה חדשנית ואיכותית להציג את המוצרים והפרויקטים שלכם, כולל אלו הנמצאים בשלבי פיתוח, ולשווק אותם באינטרנט. הגרפיקה הממוחשבת טכנולוגיית תלת-מימד מאפשרים ללקוחות פוטנציאליים ואנשי מקצוע לתפוס את מוצרים בצורה הרבה יותר טובה ולראות כל אובייקט בצורה ריאליסטית ומפורטת, ממש כמו בצילום.