Services NEW

הדמיות תלת מימד

נשמח להציע לכם מגוון פתרונות המותאמים פרסונלית לדרישות וצרכי העסק שלכם. אנו מציעים הדמיות תלת מיימד מקצועיות  לאדריכלות ,עיצוב פנים,נדל”ן ומשרדים

לקבל הדמיה תלת מימד מקצועית מעולם לא היה קל יותר

הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר ותחילת עבודה, שלחו למומחי הסטודיו שלנו את תכנית הפרויקט בצירוף רשימת החומרים

מתחילים לעבוד

עיינו בתוצאות ראשוניות והשאירו משוב כדי שנוכל להמשיך או לבצע תיקונים

אישור סיום עבודות

אשרו את הגרסה המעודכנת

קבלו תוצאה סופית

קבלו תמונות מוכנות לשיווק פרויקט שלכם – עם תאורה מושלמת, השתקפויות, מרקמים ריאליסטים וברזולוציה שהזמנתם .

הדמיית תלת מימד לאדריכלות

הדמיה אדריכלית היא כלי עוצמתי להצגת קונספט עיצובי ויצירת ויזואליה אטרקטיבית למכירות נדל״ן. הדמיה תלת מימד מאפשרת להמחיש כל רעיון: מציגה פריסות חללים , חומרים, טקסטורות, צבעים, תאורה, רהיטים, אפשרויות עיצוב וכו ׳ של אובייקטים שלא קיימים עדיין במציאות. בנוסף, תמונות מקצועיות נראות כמו יצירת אמנות. הן יפות, ריאליסטיות, מלאות אווירה – נכס שיווקי נהדר.

הדמיות לעיצוב פנים

היום עיצוב פנים מתקדם לבית או דירה כוללים הדמיה לדירה. התמונה התלת מימדית מדגימה כל פרט קטן ביותר בחדר העתידי. זה מאפשר לבחור את האפשרות הטובה ביותר לבחירת החומרים וצבעיהם, להעריך את הפונקציונליות של סידור הרהיטים ופריטים אחרים לשימוש רציונלי של שטח.

תוכניות מכר צבעוניות

תכניות המכירה הצבעוניות, או תכניות מכר, הן חלק חשוב ביותר בתהליך השיווק והמכירה של כל פרויקט נדל”ן.

הדמיית תלת מימד לאדריכלות נוף

הודות למוחשיות החזותית של הדמית תלת מימד מעצב נוף ולקוח יכולים לבחון את מאפייני הפרויקט, ולעשות מיד את התיקונים והשינויים הנדרשים. הודות לכך הלקוח יוכל לדעת בדיוק כיצד ייראה הפרויקט שלו. והאפשרות לעשות תיקונים ושינויים בשלבי העבודה המוקדמים חוסכת הרבה עבודה, זמן וכסף.

סרטוני אנימציה תלת מימד

הוספת סרטוני אנימציה תלת ממדית כבר הוכיחה את עצמה בשוק הנדל”ן. גרפיקה ממוחשבת תלת מימדית מאפשרת להמחיש ולהחיות כל תמונה ועלילה, ללא קשר למורכבותם ולמקום המצאם, ברזולוציה גבוהה, בהירות ופוטוריאליזם, ומטשטשת הגבול בין גרפיקה לוידאו, ובכך משפרת משמעותית את הסרטונים סטנדרטיים שיכולים להעביר רק תחושה של מְצִיאוּת קיימת.

הדמייית תלת מימד למוצר

הדמיה תלת-מימדית היא שיטה חדשנית ואיכותית להציג את המוצרים והפרויקטים שלכם, כולל אלו הנמצאים בשלבי פיתוח, ולשווק אותם באינטרנט. הגרפיקה הממוחשבת טכנולוגיית תלת-מימד מאפשרים ללקוחות פוטנציאליים ואנשי מקצוע לתפוס את מוצרים בצורה הרבה יותר טובה ולראות כל אובייקט בצורה ריאליסטית ומפורטת, ממש כמו בצילום.
הדמית מוצרים מקצועית תשדרג את החנות האנטרנטית שלכם הרמה בעל המתחרים ותוביל לאחוזי המרה גבוהים יותר

סיורים וירטואלים

בואו להרגיש כוכבים בתחום מכירות הנדל”ן! השקיעו בכלי שיווקי שמוכר בשבילכם 24/7 וקבלו יתרון חשוב על פני המתחרים.

שאלות ותשובות

כאן תמצאו תשובות לשאלות הכי נפוצות לגבי הדמיות תלת-מימדיות, הסטודיו שלנו ותהליכי העבודה בכללי. פשוט לחצו על הנושא הרלוונטי ותמצאו את התשובה. כמו כן, הוספנו מידע בסיסי בנושא רנדרינג והדמיות תלת-מימד על-מנת לעזור לכם לבחור את השירותים הרצויים. אם עדיין נותרו  לכם שאלות, תרגישו חופשי ליצור קשר עם הנציגים שלנו או לשלוח מייל, נשמח לענות על כל שאלה בהקדם האפשרי.

מדובר בתמונות ריאליסטיות שנראות ממש כמו צילום שיוצרים גרפיקאים ואומני תלת-מימד באמצעות תוכנות מחשב מקצועיות. בענף האדריכלות התמונות האלה משמשות בשביל להציג מבפנים ומבחוץ את המבנים שעדיין לא קיימים (או שנמצאים בשלבי בנייה מוקדמים)

סטודיו Point of View 360 להדמיות תלת-מימד נותן שירות לאדריכלים ומעצבי פנים שמשתמשים בהדמיות בעיקר בשביל להמחיש את הקונספט שלהם ללקוחות, וגם סוכני נדל”ן וקבלני בניין שמנצלים אותן לשיווק מבנים שעוד לא נבנו או שנמצאים בשלבי בנייה מוקדמים וכמו כן נכסים שאינם מרוהטים או דורשים שיפוץ.

בענף האדריכלות ועיצוב הפנים מדובר בעיקר בהדמיות תלת-מימדיות של מבנים מבפנים ומבחוץ , אנימציה בתלת-מימד וסיורים וירטואליים תלת-מימדיים.
תלוי במורכבות הפרויקט והיקף העבודה. שלחו לנו את פרטי הפרויקט שלכם, ונוכל לחשב את זמן הביצוע.
ממש ממש לא! כל מה שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו תיאור תמציתי של הפרויקט ולהיות זמינים בשביל לבצע שינויים אם צריך. בסיום העבודה אתם מקבלים גרפיקה תלת-מימדית מהממת למצגות, אירועים שיווקיים או/ופורטפוליו.
המחיר נקבע על ידי מספר גורמים, לרבות סוג הפרויקט  לדוגמה הדמיה ל : 
  • עיצוב פנים
  • הדמיה אדריכלית
  • הדמיה למוצר
  • הדמיה לאדריכלות נוף 
המחיר תלוי בהיקף ומורכבות הפרויקט, רמת האיכות הנדרשים, גודל שטח , כמות פרטים למידול ועוד. ניתן ליצור איתנו קשר בכל דרך שנוחה לכם ולהכיר את מדיניות התמחור שלנו. 
במייל , ווטסאפ ,טלפון

להתקדם להדמיה תלת מימד

כדי להקים פרויקט הדמייה שלכם, מלאו טופס זה. מנהל סטודיו שלנו ייצור איתכם קשר מיד לאחר מכן כדי לספק מידע נוסף על אופן שליחת מידע נדרש לצורך יצירת הצעת מחיר