FAQ

שאלות ותשובות

כאן תמצאו תשובות לשאלות הכי נפוצות לגבי הדמיות תלת-מימדיות, הסטודיו שלנו ותהליכי העבודה בכללי. פשוט לחצו על הנושא הרלוונטי ותמצאו את התשובה. כמו כן, הוספנו מידע בסיסי בנושא רנדרינג והדמיות תלת-מימד על-מנת לעזור לכם לבחור את השירותים הרצויים. אם עדיין נותרו  לכם שאלות, תרגישו חופשי ליצור קשר עם הנציגים שלנו או לשלוח מייל, נשמח לענות על כל שאלה בהקדם האפשרי.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר בכל אמצעי שנוח לכם, להשאיר את הפרטים שלכם – ואנחנו נחזור אליכם במהלך היום.

טלפון, ווטסאפ, דוא”ל, טופס להשארת פרטים

מחיר נקבע על ידי מספר גורמים, לרבות היקף ומורכבות הפרויקט, רמת האיכות הנדרשים, גודל שטח , כמות פרטים למידול ועוד. ניתן ליצור איתנו קשר בכל דרך שנוחה לכם ולהכיר את מדיניות התמחור שלנו. 
במייל , ווטסאפ ,טלפון

אילו קבצים לשלוח על-מנת להתחיל את הפרויקט?

אפשר לשלוח לנו קבצים מכל הסוגים,כולל סקיצות שצוירו ביד וסרטוני תדרוך.הכי חשוב לצרף שרטוטים, סקיצות של אדריכל או מעצב פנים ומוד בורד. אנחנו מצדנו מלווים את הלקוחות החדשים ועוזרים להם לנסח את המשימה.

בגדול, אנחנו מעדיפים לעבוד עם קבצים מהסוגים הבאים:

  •  לתוכניות ושרטוטים – DWG
  • לדגמים תלת-מימדיים מוכנים – FBX, 3ds max, obj, Revit, Sketchup
  • בכפוף למדיניות הפרטיות שלנו הכוללת NDA אנו ערבים לחסיון של כל מידע הנוגע לחברה ולפרויקטים שלכם.
  • אנו מציעים זכויות יוצרים סטנדרטיות ומורחבות על החומרים הויזואליים שאתם מקבלים מאיתנו

בכל דרך שנוחה לכם (דוא”ל, ווטסאפ וכו’). ניתן לשאול שאלות, לרשום הערות ולעקוב אחרי התהליך בכל עת.

בכל פרויקט אתם זכאים לשני סבבי תיקונים ללא תשלום נוסף. מה זה אומר בעצם?

בערך 7-10 ימים אחרי קבלת ההזמנה אנו שולחים ללקוח את התוצאות הראשוניות. בשלב זה אתם רשאים לבצע כל כמות של תיקונים  (כלומר, שינויים שלא עולים על 60% מהיקף העבודה הכולל של הפרויקט) ללא תשלום. אם השינויים שברצונכם לערוך עולים על 60%, זה נחשב לפרויקט חדש.

אחרי שעשינו את כל השינויים , אנחנו שוב שולחים את ההדמיות ללקוח. גם בשלב הזה ניתן לבצע תיקונים, אך לא יותר מ-30% מהיקף העבודה הכולל של הפרויקט. אנחנו נעשה את התיקונים ונשלח לכם את המוצר המוגמר לאישור סופי. אלה הם 2 הסבבים של התיקונים. במידה ותרצו לבצע שינויים נוספים תוכלו לעשות את זה תמורת תשלום נוסף שבד”כ מחשבים לפי שעה.

 אנחנו משתמשים באמצעי תשלומים בינלאומיים , העברה בנקאית , יישומים לתשלום כגון ביט

לא, אבל אפשר לשלם מחצית מהסכום כמקדמה ואת החצי השני – בסיום הפרויקט.

המשרד שלנו נמצא בחולון , אבל אין צורך להגיע למשרד פיזית. אנחנו עובדים מרחוק עם רוב הלקוחות, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשלוח  לנו הודעה או למלא פרטים באתר.

בדרך-כלל יצירת הדמיה לפרויקט אדריכלי לוקחת בין 7 ל-14 ימי עבודה עד הצגת תוצאה ראשנה, ולפרויקט של עיצוב פנים-  בין 7 ל-9 ימי עבודה. אבל זמן הביצוע המדויק תלוי בהרבה גורמים – מידת המורכבות של הפרויקט, רמת הירידה לפרטים, כמות התיקונים וכדומה. על-מנת לברר כמה זמן בדיוק ייקח ביצוע הפרויקט שלכם צרו איתנו קשר דרך האתר ושלחו לנו את כל הפרטים. צוות המומחים שלנו יבצע את החישוב ויחזיר לכם תשובה.

ימי א-ה בין השעות 9:00-18:00 . המשרד סגור בשישי – שבת וערב חג.

ניתן לפנות בנושא הזה לנציג שירות הלקוחות שלנו. אנחנו תמיד פתוחים לדיון כאשר מדובר באופציה לשיתוף פעולה מתמשך.

  • אנחנו יכולים לתגבר אתכם בתקופת עומס.
  • אנחנו לוקחים על עצמנו פרויקטים גדולים ומגיעים לתוצאות הכי טובות תוך זמן קצר.
  • אנחנו נשמח לקחת על עצמנו את העבודה השגרתית כדי שתוכלו להתפנות לדברים יותר חשובים.
  • אנחנו מציעים את השילוב המנצח בין העלות לאיכות – הלקוח לא מממן  לנו ימי. חופשה/מחלה, קרן השתלמות, השכרת ציוד וגם אין צורך לשבור את הראש במה להעסיק אותנו כשאין פרויקטים.
  • תהליך העבודה שלנו מאוד פשוט – מנהלי הפרויקטים לוקחים על עצמם את כל הפרטים וגם משמשים כאנשי קשר בין הצוות שלנו ללקוח, וכל מה שנותר לכם לעשות זה להתרווח ולהמתין למוצר המוגמר.

יש לכם עוד שאלות?