הדמיית תלת מימד למוצר

מהי הדמיית מוצרים תלת-מימדית?​

מדובר בתמונה פוטוריאליסטית שנוצרה במחשב באמצעות  גרפיקה תלת-מימדית מתוחכמת. כיום הטכנולוגיות מאפשרות לעשות הדמיה ממש של כל דבר, בדיוק רב ועם פרטים הכי קטנים, והרבה פעמים אי אפשר להבדיל בין הדמיה לצילום.

בשביל מה אני צריך הדמיית מוצרים?

תמונות של מוצרים באתר האינטרנט שלך זה ממש כמו מוצרים המסודרים על המדפים בחנות. אפילו המוצר הכי טוב ומגניב לא יימכר אם הוא יושב במדפים אפורים בצורה משעממת ולא תופס את העין. מאידך גיסא – לא קרה לכם שרציתם לקנות משהו רק בגלל האריזה היפה והמושכת?

במקרה שלנו ההדמיה משחקת אתת התפקיד של האריזה המושכת.

זה מגדיל את הסיכויים שאנשים יראו את המוצרים שלכם ויקנו אותם.

לפעמים קשה להציג את המוצרים כמו שצריך. זה דורש זמן, כסף, תנאים מיוחדים, אנשים נוספים, השכרת סטודיו או מקום אחר לצילומים… כל זה רק בשביל לקבל תמונה יפה לשיווק המוצרים שלכם.

זה מגדיל את הסיכויים שאנשים יראו את המוצרים שלכם ויקנו אותם.

הדמיה פותרת את כל הבעיות האלה. הודות לגרפיקה תלת-מימדית חדשנית ניתן להציג את המוצר בסביבה שתגרום לו להיראות אפילו עוד יותר מושך.

למשל, אריחים לאמבטיה ייראו הרבה יותר טוב בתוך חדר אמבטיה יפה ומעוצב מאשר סתם במדף או בצורת תמונה רגילה בקטלוג.

כמה מילים על הפרויקטים האחרון שלנו

חברת Modul Ar מייצר פרגולות להרכבה עצמית (כשהלקוח רוכש קיט ומרכיב אצלו בבית),
ורצינו להדגים איך נראית הפרגולה המוכנה בסביבתה הטבעית.

1

קודם כל, יצרנו את המודל תלת מימד לפי תוכנית שקיבלנו מהלקוח ורינדרנו בתנאים בסטודיו אמיתי לצילום – רקע לבן, תאורה נעימה…עשינו את זה בשביל אתר אינטרנט שבו כל המוצרים מוצגים על רקע לבן, וקיבלנו תמונות מאוד איכותיות ומושכות את העין.

2

בשלב השני מיקמנו את הפרגולה בסביבה ריאליסטית בשביל להראות ללקוחות כיצד זה ייראה בביתם. הסביבה שיצרנו – בית מגורים מודרני המתאים לסגנון הפרגולה שלנו, ובחרנו את התאורה והזויות המתאימות בשביל להציג את הפרגולה על הצד הטוב ביותר – גם את היופי שלה וגם את התכונות השימושיות, כי הרי הפרגולה היא עצם העניין כאן. לחצו על “פורטפוליו” ובואו להתרשם מהיכולות שלנו

3
תוצאה סופית

שאלות ותשובות

כאן תמצאו תשובות לשאלות הכי נפוצות לגבי הדמיות תלת-מימדיות, הסטודיו שלנו ותהליכי העבודה בכללי. פשוט לחצו על הנושא הרלוונטי ותמצאו את התשובה. כמו כן, הוספנו מידע בסיסי בנושא רנדרינג והדמיות תלת-מימד על-מנת לעזור לכם לבחור את השירותים הרצויים. אם עדיין נותרו  לכם שאלות, תרגישו חופשי ליצור קשר עם הנציגים שלנו או לשלוח מייל, נשמח לענות על כל שאלה בהקדם האפשרי.

בניגוד לתמונות רגילות, גרפיקה תלת-מימדית תאפשר לכם לקבל כמות בלתי מוגבלת של דימויים איכותיים ללא צורך בצילומים, יצירת אבטיפוס והבאתו לאתר ואחסון אביזרים. יותר מזה- תהליך העבודה הפשוט ואיכות פוטוריאליסטית מעניקים לכם את היתרונות הבאים:

  • תמיד תוכלו לבקש עוד תמונות.
  • תוכלו לשנות כל מה שבא לכם את המודל.
  • מאוד פשוט להראות את כל הגדרות המוצר שלכם.
  • ניתן לעשות שימוש חוזר בדגמים התלת-מימדיים של המוצר בשיווק מקוון ופרונטלי אירועי יח”צ.
  • תוכלו להשתמש במודל התלת-מימד כדי לקדם את המותג שלכם בחו”ל. חברות עיצוב פנים המשתמשות בגרפיקה ממוחשבת ישמחו להשתמש בדגם שלך בפרויקטים שלהן.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר בכל אמצעי שנוח לכם, להשאיר את הפרטים שלכם – ואנחנו נחזור אליכם במהלך היום.

טלפוןווטסאפדוא”לטופס להשארת פרטים

המחיר תלוי בהיקף ומורכבות הפרויקט, רמת האיכות הנדרשים,  כמות רנדרים ,כמות פרטים למידול ועוד. ניתן ליצור איתנו קשר בכל דרך שנוחה לכם ולהכיר את מדיניות התמחור שלנו. 
במייל , ווטסאפ ,טלפון

בכל פרויקט אתם זכאים לשני סבבי תיקונים ללא תשלום נוסף. מה זה אומר בעצם? בערך 2-3 ימים אחרי קבלת ההזמנה אנו שולחים ללקוח את התוצאות הראשוניות. בשלב זה אתם רשאים לבצע כל כמות של תיקונים (כלומר, שינויים שלא עולים על 60% מהיקף העבודה הכולל של הפרויקט) ללא תשלום. אם השינויים שברצונכם לערוך עולים על 60%, זה נחשב לפרויקט חדש. אחרי שעשינו את כל השינויים , אנחנו שוב שולחים את ההדמיות ללקוח. גם בשלב הזה ניתן לבצע תיקונים, אך לא יותר מ-30% מהיקף העבודה הכולל של הפרויקט. אנחנו נעשה את התיקונים ונשלח לכם את המוצר המוגמר לאישור סופי. אלה הם 2 הסבבים של התיקונים. במידה ותרצו לבצע שינויים נוספים תוכלו לעשות את זה תמורת תשלום נוסף שבד”כ מחשבים לפי שעה.
מנהלי פרויקטים בודקים את התוצאות בהתאם למשימה שקיבלו מהלקוח, בודקים עד כמה העבודה עומדת בתקנים אסתטיים. ורק לאחר בדיקה מעמיקה שולחים לאישור הלקוח.
ממש ממש לא! כל מה שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו תיאור תמציתי של הפרויקט ולהיות זמינים בשביל לבצע שינויים אם צריך. בסיום העבודה אתם מקבלים גרפיקה תלת-מימדית מהממת למצגות, אירועים שיווקיים או/ופורטפוליו.

אנחנו עובדים עם כל סוגי הקבצים, כולל סקיצות שצוירו ביד. הכלל היחיד – אם חשוב לכם שניצמד בקפידה לשרטוטים שלכם, אתם חייבים לשלוח אותם אלינו. בגדול, אנחנו מעדיפים לעבוד עם סוגי הקבצים הבאים:
· לתוכניות ושרטוטים – קבצי CAD, pdf או כל קובץ וקטורי אחר
· אם יש ברשתוכם דגם תלת-מימדי מוכן של האובייקט – בכל סוג של קובץ: stl, 3ds, max, obj, fbx
· בשביל להראות לנו איך נראה האובייקט, שלחו לנו קישורים לאתר האינטרנט או תמונות של המוצר בכל פורמט שיש לכם
עדיין יש לכם ספקות? פשוט שלחו לנו את כל מה שיש לכם!

כמובן. הצוותים שלנו ומנהלי הפרויקטים נמצאים בקשר צמוד עם לקוח לאורך כל הפרויקט, בכל אפיק שנוח לכם.
אנחנו משתמשים באמצעי תשלומים בינלאומיים , העברה בנקאית , יישומים לתשלום כגון ביט
לא, אבל אפשר לשלם מחצית מהסכום כמקדמה ואת החצי השני – בסיום הפרויקט.
חד-משמעית – זה הרבה יותר זול מצילום מוצרים מקצועי כי אין צורך בהשכרה, הובלה ואחסון של אביזרים ומציאת אתר צילומים. כמו כן, פרויקטים גדולים זוכים אצלינו להנחה משמעותית ואתם נהנים מהיחס המושלם בין איכות לעלות. רוצים הוכחות? פשוט קבלו מאיתנו הצעת מחיר עבור הפרויקט שלכם והשוו אותה להצעות אחרות בשוק.
אנחנו עובדים עם פרויקטים בכל קנה מידה. למעשה, רבות מהחברות שאנחנו עובדים איתן היום התחילו בקטן. אנחנו יוצרים דגמים שהם מצוינים למסעות פרסום והגדלת מכירות, בדיקת ביקוש למוצרים ומצגות מרשימות לפרויקטים בכל קנה מידה.
בממוצע, יצירת דגם יחיד לוקחת 1-3 ימי עבודה. אבל הזמן המדויק תלוי בהרבה גורמים – מספר התמונות, מורכבות הדגם והרקע. צרו איתנו קשר באמצעות הטופס בשביל לברר כמה זמן יקח ביצוע הפרויקט שלכם.

אנחנו תמיד מקבלים שותפים חדשים בזרועות פתוחות!

בואו לעבוד איתנו ולהעריך את הרמה ואת האיכות! הזמינו הדמיה ראשונה במחיר אטרקטיבי!
אנחנו רק רוצים שהלקוחות יבטחו במוצרים שלכם כפי שאנחנו בוטחים במוצר שלנו!