אנימציה תלת מימד

אנימציה בתלת-מימד

היא המפתח לשיווק דיגיטלי ברמה גבוהה. בואו להפוך את החומרים הפרסומיים והשיווקיים שלכם ליצירות אמנות.

המחשת הקונספט

בזכות הסרטונים בתלת-מימד קהל היעד יוכל לראות את כל הפרטים של הפרויקט ולהבין בדיוק במה מדובר.

שיווק נדל"ן

תנו לאנימציה לעשות בשבילכם את העבודה. הלקוח יתאהב בפרויקט ולא יסכים להתפשר על משהו אחר!

מצגת למשקיעים

אנימציה תלת-מימדית תעזור לכם להמחיש את היתרונות שלכם מול המשקיעים ולשכנע את המשקיעים שהפרויקט העתידי יניב רווחים.

למדו את הקהל

ניתן לשלב סרטון שצולם בפועל עם אנימציה תלת-מימדית להמחשה והבנה טובה יותר של איך הכל עובד.

תהליך יצירת האנימציה

דגם

יוצרים תלת-מימדי, מראים ללקוח תמונות סטטיות ומאשרים את החומרים

כתובת תסריט

מסכמים מראש את התנועות של המצלמה והאובייקטים בפריים

טיוטה של אנימציה

מדגימים את תנועת המצלמה על דגם ראשוני

התוצאה

אתם מקבלים סרט שיווקי מוכן

שאלות ותשובות

כאן תמצאו תשובות לשאלות הכי נפוצות לגבי הדמיות תלת-מימדיות, הסטודיו שלנו ותהליכי העבודה בכללי. פשוט לחצו על הנושא הרלוונטי ותמצאו את התשובה. כמו כן, הוספנו מידע בסיסי בנושא רנדרינג והדמיות תלת-מימד על-מנת לעזור לכם לבחור את השירותים הרצויים. אם עדיין נותרו  לכם שאלות, תרגישו חופשי ליצור קשר עם הנציגים שלנו או לשלוח מייל, נשמח לענות על כל שאלה בהקדם האפשרי.

מדובר בתהליך המחשה של פרויקטים וקונספטים למיניהם באמצעות תוכנות מחשב מיוחדות. התהליך הזה למעשה מורכב ממידול אובייקטים בתלת-מימד, בניית רקע מפורט לרבות חומרים וטקסטורות וסדרת הדמיות תלת-מימדיות שנוכל אחרי זה להקרין לפי הסדר. כתוצאה מכך  מתקבל סרטון דיגיטלי פוטוריאליסטי.

ניתן לסווג את האנימציה התלת-מימדית במספר דרכים – בהתאם לעיצוב, ניתן לחלק אותם לאנימציה של מוצרים או של מבנים  מסחריים ובתי מגורים מבפנים ומבחוץ. כמו כן, ניתן להפוך את האנימציה למצגת שקופיות בתלת-מימד ולסרטונים דינמיים במבט של 360 מעלות.

יוצרים קשר איתנו בכל דרך שנוחה לכם ושולחים לנו תיאור תמציתי של הפרויקט, ואנחנו כבר נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

המחירים יכולים להשתנות בהתאם לפרויקט. מלאו פרטים בטופס למטה או שלחו לנו קבצים של הפרויקט – ונשמח לחזור אליכם עם המחיר המדויק.

אנימציה תלת-מימדית פוטוריאליסטית נראית יותר אטרקטיבית ברשתות חברתיות ומושכת יותר אנשים מתמונות סטטיות. מודעות פרסום עם אנימציה תלת-מימדית יותר משתלמות כי הן יוצרות אינטראקציה יותר משמעותית עם קהל היעד. 

קיימים המון כלים ליצירת הדמיות תלת-מימד. התוכנות הכי פופולריות שאנחנו אוהבים לעבוד איתן הן 3ds Max, Corona Renderer, Blender,  Lumion, Twin Motion

לפני שאנחנו מתחילים לעבוד על פרויקט מסוים ויוצרים את תהליך העבודה, אנחנו קודם כל בודקים את מטרת הפרויקט והצרכים שלו. בודקים את המפרט הטכני, מבררים את מה שאנחנו צריכים לדעת וסוגרים יחד איתכם על אלגוריתם מפורט של הפרויקט הכולל שלבים ותאריכים. כך תדעו למה לצפות בכל שלב, תוכלו לבקש לערוך שינויים עוד לפני שהאנימציה מוכנה ותהיו בטוחים שתקבלו את התוצאות הרצויות לאורך כל הפרויקט.