הדמיית תלת מימד לאדריכלות

הדמיות תלת מימד לאדריכלים ולפרויקטים בנדל"ן

הדמיה אדריכלית תלת-מימדית פותחת בפניכם עולם של אפשרויות. ניתן להיעזר בה כדי להמחיש את הרעיונות שלכם, להציג את הפרויקט ללקוחות פוטנציאליים ולהגדיל מכירות. מתחילים לעבוד תוך יום, ואחרי 7 ימי עבודה כבר רואים תוצאות ראשוניות.

פיתוח הפרויקט

תראו ללקוחות את הכל, הציגו בפניהם את כל האפשרויות. שחקו עם החומרים והגימורים, הדלתות והחלונות, תאורה, עיצוב נוף וכו’. בעזרת ההדמיות שלנו תוכלו לעשות את זה בקלי קלות!

מצגת אדריכלית

גרפיקה תלת-מימדית מתוחכמת הכוללת סביבה ריאליסטית ותאורה יפה בטוח תעשה רושם על הלקוחות והמשקיעים.

שיווק נדל"ן

עכשיו קל יותר מאי פעם למכור נדל”ן! יצירות מופת תלת-מימדיות יבליטו את המודעות שלכם וימשכו את העין. 

שאלות ותשובות

כאן תמצאו תשובות לשאלות הכי נפוצות לגבי הדמיות תלת-מימדיות, הסטודיו שלנו ותהליכי העבודה בכללי. פשוט לחצו על הנושא הרלוונטי ותמצאו את התשובה. כמו כן, הוספנו מידע בסיסי בנושא רנדרינג והדמיות תלת-מימד על-מנת לעזור לכם לבחור את השירותים הרצויים. אם עדיין נותרו  לכם שאלות, תרגישו חופשי ליצור קשר עם הנציגים שלנו או לשלוח מייל, נשמח לענות על כל שאלה בהקדם האפשרי.

מדובר בתמונות תלת-מימדיות ריאליסטיות של מבנים שעדיין נמצאים בשלבי בנייה או שקיימים רק על הנייר (מראה מבחוץ). התמונות האלה נוצרות בידי גרפיקאים מוכשרים באמצעות תוכנות מחשב מיוחדות. בעזרת הדמיה ניתן לראות לא רק את המבנים עצמם אלא גם את הסביבה שבה הם נמצאים, כאשר כל הדבר הזה ייראה לגמרי מציאותי, ממש כמו צילום. אדריכלים וסוכני נדל”ן מרבים להשתמש בהדמיות אלה לצורך המחשה ושיווק.

תלוי בסוג הפרויקט, זו יכולה להיות הדמיה של בניין מגורים, בית עסק או מבנה ציבורי (מראה מבחוץ). כמו כן, זו יכולה להיות תמונה סטטיתת או אנימציה תלת-מימדית המציגה את הפרויקטים האדריכליים בתנועה באמצעות סרטונים דיגיטליים. כמו כן, קיימים פתרונות תלת-מימדיים אינטראקטיביים הכוללים מציאות וירטואלית או מציאות רבודה שבזכותם הקהל ירגיש שהוא ממש שם.

המחיר תלוי בהיקף ומורכבות הפרויקט, רמת האיכות הנדרשים,  כמות רנדרים ,כמות פרטים למידול ועוד. ניתן ליצור איתנו קשר בכל דרך שנוחה לכם ולהכיר את מדיניות התמחור שלנו. 
במייל , ווטסאפ ,טלפון

תלוי במורכבות הפרויקט, כמות הרנדרים וגורמים נוספים. אבל הזמן הממוצע שלוקח לנו ליצור עבורכם יצירת מופת הוא 7-14 ימי עבודה.

יוצרים איתנו קשר בכל דרך שנוחה לכם, למשל בטלפון, ווטסאפ, דוא”ל, טופס להשארת פרטים, ושולחים לנו את פרטי הפרויקט. רצוי שזה יהיה בצורת מצגת הכוללת מידע כללי אודות הפרויקט, תוכניות, קישורים לחומרים וגימורים, דרישות הסביבה (מומלץ להוסיף תצלומים אם יש לכם) וקישורים למוד בורד. אם פניתם אלינו לראשונה, נסמך לתת לכם תדרוך מפורט לגבי ניסוח ההזמנה.

לאחר קבלת התדרוך האומנים שלנו ניגשים לעבודה בהקדם האפשרי ויוצרים  גרפיקה תלת-מימדית עם אפקטים מדהימים. 

קיימים המון כלים ליצירת הדמיות תלת-מימד. התוכנות הכי פופולריות שאנחנו אוהבים לעבוד איתן הן 3ds Max, VRay, Corona Renderer, Maya, Blender,  Lumion.

אילו קבצים לשלוח על-מנת להתחיל את הפרויקט?

אפשר לשלוח לנו קבצים מכל הסוגים,כולל סקיצות שצוירו ביד וסרטוני תדרוך.הכי חשוב לצרף שרטוטים, סקיצות של אדריכל או מעצב פנים ומוד בורד. אנחנו מצדנו מלווים את הלקוחות החדשים ועוזרים להם לנסח את המשימה.

בגדול, אנחנו מעדיפים לעבוד עם קבצים מהסוגים הבאים:

  •  לתוכניות ושרטוטים – DWG
  • לדגמים תלת-מימדיים מוכנים – FBX, 3ds max, obj, Revit, Sketchup