הדמיית תלת מימד לדירה

הדמיות תלת מימד לעיצוב הפנים

העסק שלכם יגיע לגבהים חדשים בזכות ההדמיות שלנו. אנחנו ניגשים לעבודה כבר באותו היום שנקבל מכם את כל הפרטים, ותוך 7 ימים בלבד תראו תוצאות ראשוניות מדהימות. צוות גדול של גרפיקאים מנוסים ויצירתיים עומד לרשותכם וישמח להפוך את רעיונות העיצוב שלכם ליצירות מופת.

אצלינו הלקוח נמצא בשליטה

תהליך העיצוב מעולם לא היה כל-כך בטוח! ניתן לעשות שינויים בפרויקט בקלות עוד בשלבי ההדמיה,לראות את התוצאה, לדון בזה עם הלקוח שלכם ורק לאחר מכן להתחיל במימוש הפרויקט!

תצוגת הפרויקט

מעכשיו תוכלו להדהים את הלקוחות ברעיונות עיצוב מופלאים! הציגו אותם ללקוח בצורת דימויים פוטו ריאליסטיים מפורטים עם תאורה מציאותית והמון זויות מחמיאות.

תוכן שיווקי

תוכלו לקדם את העסק שלכם באמצעות הדמיות תלת-מימדיות של עיצוב הפנים באיכות גבוהה. כמו כן, תוכלו להוסיף תמונות מרשימות לפורטפוליו ולאתר האינטרנט שלכם ולמשוך לקוחות פוטנציאליים ברשתות חברתיות.

שאלות ותשובות

כאן תמצאו תשובות לשאלות הכי נפוצות לגבי הדמיות תלת-מימדיות, הסטודיו שלנו ותהליכי העבודה בכללי. פשוט לחצו על הנושא הרלוונטי ותמצאו את התשובה. כמו כן, הוספנו מידע בסיסי בנושא רנדרינג והדמיות תלת-מימד על-מנת לעזור לכם לבחור את השירותים הרצויים. אם עדיין נותרו  לכם שאלות, תרגישו חופשי ליצור קשר עם הנציגים שלנו או לשלוח מייל, נשמח לענות על כל שאלה בהקדם האפשרי.

פונים לנציגים שלנו באמצעות טלפון, ווטסאפ, דוא”ל, טופס להשארת פרטים ושולחים תדרוך מפורט לגרפיקאים. התדרוך בדרך-כלל כולל תוכניות או סקיצות עם כל המידות, מפרט טכני של ההזמנה ורפרנסים מצולמים. נשמח ללוות אתכם כבר מהצעד הראשון ולהיות בקשר לכל אורך הפרויקט.

מדובר למעשה בגרפיקה ממוחשבת תלת-מימדית באיכות של צילום המציגה את הפנים של נכסי נדל”ן שונים כגון בתי מגורים, משרדים, בתי עסק וכו’. התמונות האלה מציגות את המתווה של הנכס וגם פתרונות עיצוב, החל מהסגנון הכללי וכלה בחומרים וטקסטורות, רהיטים, חפצי נוי וכדומה.

המחיר תלוי בהיקף ומורכבות הפרויקט, רמת האיכות הנדרשים,  כמות רנדרים ,כמות פרטים למידול ועוד. ניתן ליצור איתנו קשר בכל דרך שנוחה לכם ולהכיר את מדיניות התמחור שלנו. 
במייל , ווטסאפ ,טלפון

בדרך-כלל יצירת הדמיה לפרויקט  עיצוב פנים אורכת  בין 7 ל-9 ימי עבודה. אבל זמן הביצוע המדויק תלוי בהרבה גורמים – מידת המורכבות של הפרויקט, רמת הירידה לפרטים, כמות התיקונים וכדומה. על-מנת לברר כמה זמן בדיוק ייקח ביצוע הפרויקט שלכם צרו איתנו קשר דרך האתר ושלחו לנו את כל הפרטים. צוות המומחים שלנו יבצע את החישוב ויחזיר לכם תשובה.

קיימים המון כלים ליצירת הדמיות תלת-מימד. התוכנות הכי פופולריות שאנחנו אוהבים לעבוד איתן הן 3ds Max, Corona Renderer,  Lumion.

אילו קבצים לשלוח על-מנת להתחיל את הפרויקט?

אפשר לשלוח לנו קבצים מכל הסוגים,כולל סקיצות שצוירו ביד וסרטוני תדרוך.הכי חשוב לצרף שרטוטים, סקיצות של אדריכל או מעצב פנים ומוד בורד. אנחנו מצדנו מלווים את הלקוחות החדשים ועוזרים להם לנסח את המשימה.

בגדול, אנחנו מעדיפים לעבוד עם קבצים מהסוגים הבאים:

  •  לתוכניות ושרטוטים – DWG
  • לדגמים תלת-מימדיים מוכנים – FBX, 3ds max, obj, Revit, Sketchup