סיורים וירטואלים

סיורים וירטואלים לאדריכלים, מעצבי פנים ולפרויקטים בנדל"ן

בואו להרגיש כוכבים בתחום מכירות הנדל”ן! השקיעו בכלי שיווקי שמוכר בשבילכם 24/7 וקבלו יתרון חשוב על פני המתחרים.

תתבלטו

סיורים וירטואליים מושכים את תשומת הלב של המבקרים באתר וגורמים להם להישאר ולצפות דווקא בסיורים הוירטואליים. אם הפרויקט יעניין אותם, אין להם ברירה אלא להתאהב במה שהם רואים.

השקיעו בצפיות אינטראקטיביות

סיור וירטואלי פוטוריאליסטי מאפשר ללקוחות פוטנציאליים לראות כל חדר וכל פינה בקצב משלהם, מתי שבא להם וכמה פעמים שירצו.

אפשרו למשתמשים להרגיש את הנכס

סיורים וירטואליים מאפשרים לצופים להרגיש איך זה לחיות בבית הזה. ניתן ממש לראות את כל החומרים והטקסטורות, צבעים ופרטים קטנים בכל כיוון שבו תביטו.

איך זה עובד

תשלחו לנו אפיון ראשוני

אין לנו שום בעיה לעבוד עם כל חומר שיש לכם. תוכניות של כל קומה, סקיצות, תמונות רפרנס וכו’

שמרו על קשר

אתם יכולים להציב בפנינו מטרות, לבחור דגמים תלת-מימדיים, לערוך שינויים, לדבר עם הצוות ולבדוק התקדמות מתי שתרצו באמצעות: טלפוןווטסאפדוא”ל

קבלו תוצאות

בשלב הזה ניתן לצפות בסיור הוירטואלי בתלת-מימד ולאשר אותו. חומר שיווקי מהסוג הזה ישר יזניק אתכם למקום ראשון במכירות נדל”ן.

שאלות ותשובות

כאן תמצאו תשובות לשאלות הכי נפוצות לגבי הדמיות תלת-מימדיות, הסטודיו שלנו ותהליכי העבודה בכללי. פשוט לחצו על הנושא הרלוונטי ותמצאו את התשובה. כמו כן, הוספנו מידע בסיסי בנושא רנדרינג והדמיות תלת-מימד על-מנת לעזור לכם לבחור את השירותים הרצויים. אם עדיין נותרו  לכם שאלות, תרגישו חופשי ליצור קשר עם הנציגים שלנו או לשלוח מייל, נשמח לענות על כל שאלה בהקדם האפשרי.

קיימות 3 דרכי שימוש בסיורים הוירטואלים התלת-מימדיים – ניתן לשים אותם באתרי אינטרנט, באפליקציות ובעמוד הפייסבוק.

אתרים: הלקוח יכול להעלות את הסיור לאתר האינטרנט שלו כעמוד נוסף או כחלק מהעמוד הנוכחי עם תיוג iframe

אפליקציות: יש המון יישומים ניידים התומכים בפנורמה 360. ניתן להעלות אחד או כמה רנדרים תלת-מימדיים באמצעות הטלפון או הטאבלט בשביל להראות כיצד החדרים ייראו במציאות. היישומים משתמשים במד תאוצה של המכשיר שלכם, לכן כשאתם מסובבים או מטים אותו התמונה משתנה בהתאם. Vieweet 360 ו- P360 הם שניים מהיישומים הכי פופולריים העובדים  עם מערכת iOS ו- Android.

בפייסבוק: בקבוצות או פוסטים שיווקיים: ניתן להוסיף תמונות פנורמיות תלת-מימדיות ב-360 מעלות כדי שהעוקבים שלכם יוכלו לצפות בהם כחלק מהפיד שלהם.

סיורים וירטואליים תלת-מימדיים מאפשרים לראות את עיצוב הפנים העתידיי באיכות פוטוריאליסטית. הם מציגים את נכסי הנדל”ן באתרי האינטרנט וברשתות החברתיות מסביב לשעון וללא הפסקה ומושכים יותר לקוחות פוטנציאליים ממודעות רגילות. בנוסף, הסיורים האלה הם אינטראקטיביים ומאפשרים לאנשים להתבונן בכל קטע ופרט כמה שירצו.

נכון להיום, קיים בשוק מבחר גדול של משקפי מציאות מדומה. לחלק מהם, כגון Oculus Rift, יש גרסה משלהם של סיורים וירטואליים שפותחה במיוחד עבורם בתוכנות כמו  Unreal Engine. בדף זה ניתן למצוא את סוגי הסיורים הכי פופולריים בהם ניתן לצפות בקלות וללא הוצאות מיוחדות במשקפי Google Cardboard ודגמים זולים נוספים. אם אתם מעוניינים בסיור עבור דגם משקפיים נוסף, אנא פנו אלינו ונשמח לספק פתרון תוך זמן קצר.

בשביל ליצור סיור וירטואלי תלת-מימדי מעצבי תלת מימד זקוקים לתוכניות של כל קומה, חזיתות המבנה, מערכי תאורה, מיקום הרהיטים, סוגי ריהוט וגימורים ותמונות רקע. כמו כן, בכל סיור יש “נקודות חמות” – מחוונים המאפשרים לצופה להתמצא בחדרים וירטואליים. חשוב לציין באפיון כמה נקודות חמות אתם רוצים בפרויקט שלכם והיכן למקם אותן. לא יודעים כמה אתם צריכים ? לא נורא!  תדברו איתנו  בעמצאות:

טלפון, ווטסאפ, דוא”ל

המחיר תלוי במאפייני הפרויקט הספציפי. לקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר בכל דרך שנוחה לכם. בעמצאות: טלפון, ווטסאפ, דוא”ל

 

לצפיה בסיור תקליקו על אחת התמונות ותגררו את העכבר כדי לצפות בסיור